Stacjonarna rozrywka

Jesień oraz zima to czas wzmożonego przebywania w domu. Szukamy wtedy innych źródeł rozrywki. Sięgamy chętnie po gry planszowe, zagłębiamy się w książkach oraz oglądamy telewizję.

Gry planszowe stanowią świetną propozycję w gronie bliskich oraz przyjaciół. Do pełnej rywalizacji, potrzeba określonego składu drużyn. Mnogość opcji oferowanych przez rynek sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Splendor dodatek urozmaici znajomą wszystkim rozgrywkę. Miłośnicy bardziej klasycznych gier, zwrócą uwagę na chińczyka oraz Monopoly.

Kolejnym gronem graczy, są z pewnością miłośnicy plastikowych kart. Co ciekawe, podstawowe wersje rozgrywki zna każdy. Niekiedy jednak, gry karciane mają różne, regionalne nazwy. Karty to źródło ogólnej przyjemności oraz połączenie losowości ze strategicznym myśleniem. Dużym plusem jest przede wszystkim liczba możliwych gier. W zależności od czasu, dobierzemy odpowiednią dla nas.

Szerokim uznaniem cieszą się również książki. Sięgamy po niej coraz chętniej. Co prawda nadal większość zakupów to udział stałego grona czytelników. Z naszym obyciem w kwestii literatury, nie jest bynajmniej źle. To szczególnie cenione zajęcie w zimowe, długie wieczory (najlepiej przy gorącym kubku napoju).

Aura za oknem nie powinna nas jednak zniechęcać do wysiłku. Aktywność fizyczna jest ważna, a okazuje się, że zimą ,,zastygamy”. Postawa ta znacząco utrudnia powrót do formy. Lato zbliża się zaś niezwykle szybko. Dlatego przygotowania naszej sylwetki, powinniśmy rozpocząć już dziś!

 

Related posts: